HAKKIMIZDA

Gezip, Görüp, Öğrenmenin Keyfini ve Konforunu Gezievitur ile Yakalayın!

Çağdaş hizmet anlayışı ve kalitesi ile taviz vermeden sürekli yeniliklere uyum sağlayarak günümüz koşullarına hitap eden modern araç filosu ve eğitimli personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan GEZİEVİTUR ile yolculuk artık çok daha güvenli ve deneyimli rehberlerimizle gezmek çok daha keyifli.

Şirketimiz ulaşımda kullandığı araçların periyodik bakımlarını düzenli olarak takip altında tutmakta olup, tüm araçlarımızda;

Araç Kaskosu, Zorunlu Trafik Sigortası, Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası bulunmaktadır.

Ana merkezimiz Muğla olmak üzere Ege Bölgesi’nde 2 şubemiz daha vardır.

Her yıl yenilenen D2 Belgeli (Otobüs, Midibüs, Minibüs ve VİP) araç filomuz, deneyimli kaptanlarımız ile güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımızdan taviz vermeden hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şirketimizin başarısının temeli, kuruluşundan bu yana milyonlarca ziyaretçiye tur hizmeti sunmuş olmasından kaynaklanan bilgi birikimidir. Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen GEZİEVİTUR’un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan GEZİEVİTUR’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir gezi tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.